• +905454894656
  • Yavuzselim Mah. 427 Sk. No3/8 Gebze KOCAELİ
HK MAKİNE SİSTEMLERİ

HK MAKİNE SİSTEMLERİ

HK Makina Endüstriyel Otomasyon kurulduğu 2017 yılından beri makine ve konveyör sistemleri tasarım, Vinç bakım, Vinç kumandaları imalatı yapan bir mühendislik şirketidir. Bantlı ve özel konveyörler, montaj hatları, özel makine tasarım ve imalatı, otomasyon sistemleri, Özel pano imalatları planlı bakım onarım hizmetleri sunmaktadır

Yapılan ürünün büyüklüğüne göre komple veya grup halinde yerinde monte edilir ve çalışır vaziyette teslim edilir. Sistemin gerekli elektrik elektronik donanımı müşteri isteklerine uygun olarak planlanmakta ve imal edilmektedir. Ürünlerimize verdiğimiz garanti süresi boyunca ücretsiz olarak servis imkanlarımız mevcuttur.

Misyonumuz

Makine ve otomasyon sistemlerinde fiyat ve kalite bakımından uygun, teknolojik ve pratik çözümler sunarak müşterilerimize katkıda bulunmak, çalışanlarımızın bilgilerini eğitimlerle pekiştirerek rahat bir ortamda verimli ve mutlu çalışmalarını sağlamak, ihtisas konumuz olan taşıma sistemleri ile ilgili yenilikler getirerek ülkemize faydalı olmaktır.

Misyonumuz

Sayılarla Biz

Başarımız günümüzün en temel rekabet faktörü olan kaliteye bağlıdır. Firmamız için ürün kalitesi ve sistem kalitesi ayrılmaz bir bütündür.

Daha Fazla Bilgi

1000+

Mutlu Müşteri

1000+

Zamanında Teslimat

1000+

Montaj

1000+

Bakım

Yeni Girişimlerinizi Başlatın

Lorem Ipsum pasajlarının birçok çeşitlemesi vardır. Ancak bunların büyük bir çoğunluğu mizah katılarak veya rastgele sözcükler eklenerek değiştirilmişlerdir.

7/24

7 Gün 24 Saat Ulaşabilirsiniz.

Mutlu Müşteri

%100 Müşteri Memnuniyeti Vazgeçilmez İlkemiz.

Garanti

Ürünlerimiz Verilen Süreye Kadar Garantilidir.

Özel Üretim

Özel Projelerde Çözüm Ortağınız HK Makine

Teklif İste

Tüm Ürün ve Hizmetlerimiz İçin Buradan Kolayca Teklif İsteyebilirsiniz Ama Biz Ofisimizde Kahve İçerken Dinlemeyi Tercih Ederiz ..

TIKLAYIN
× Merhaba! Bize Yazabilirsiniz